Doplňky

DOPLŇKY SVÁŘECÍCH STROJŮ

 

MONITOR

 

Monitor je přídavné zařízení, které společně s elektronickým hydraulickým agregátem lze aplikovat ke všem svářecím strojům typu PLASTMONT. S použitím monitoru probíhá svařovací proces automaticky. Propojením monitoru s PC se pomocí dodaného softwaru GM.EXE naprogramuje až 99 svařovacích postupů. Kapacita monitoru je asi 250 svarů.

Na PC lze z monitoru přenést záznamy o provedených svarech, které jsou tímto automaticky archivovány. Program na PC umožňuje provádět na grafickém vyjádření svaru analýzu správnosti svařovacího postupu.  

Prostřednictvím PC a tiskárny lze každý protokol nebo graf zaznamenat na papír. Graf slouží zejména jako dokument, na kterém lze jednotlivé části svářecího postupu analyzovat. Protokol je doklad o správně provedeném sváru.

 

 


FIXAČNÍ přípravek pro svařování elektrotvarovek

 

Základní sestava může stabilizovat svařované trubky v dokonalé souososti pro průměr 160 mm. Do objímek můžeme vkládat čelisti pro průměry 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140,mm.

Na přání zákazníka lze dodat i čelisti menší.Jednoduché hliníkové držáky umožňují natáčet držák do více poloh.

 


 


Vnější objímky

 

Vnější objímky jsou pevné a vnitřní jsou posunovatelné podle délky elektrotvarovek. Dokonalou pevnost sevření zaručují masivní šrouby s maticemi s lichoběžníkovým závitem.

Na maticích jsou nalisovány hliníkové rádlované návleky,které umožňují dokonalé dodažení bez použití klíče. Objímky mají tzv. zámkování pro spravné uchycení trubek. 


Sada nářadí a ekologický olej

 

Součástí dodávky každého stroje jsou sada nářadí a 1l ekologického oleje. Nářadí se kromě běžné údržby používá na demontáž čtvrté objímky, aby bylo umožněno svařovat T kusy a kolena

. Ekologický olej BIHOL je přírodní recyklovatelný materiál, jehož případné úkapy nezpůsobují újmu na životním prostředí.

 

 


Dotykový teploměr GTH 1170

 

Dotykový teploměr GTH 1170 je nezbytným doplňkem pro každého svářeče. Uplatní se jako kontrolní měřidlo při ručním i automatickém svařování.

Výhodou je velmi rychlé snímání teploty povrchu nahřívací desky.

 

 

 


TIMER

 

Pro ruční svařování doporučujeme tzv. TIMER, který umožňuje nastavení a následné sledování až tří časů.

 

 

 


Ruční řezačka

 

Ruční řezačka umožňuje snadné a přesné rozříznutí trubek z polyolefinu od průměru 110 mm až do průměru 160 mm.

 

 

 


Teflonové povlaky

 

Provádíme nové teflonové povlaky pro nahřívací zrcadla.

 

 

 


 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace